EAST MAG
t-systems

Nová IT príležitosť – Digitálna divízia

Od 1. júna 2018 sa v T-Systems Slovakia otvára nova divízia s názvom „Digital Division“. Ponúka niečo nové, niečo, čo tu ešte nebolo. Pracovne sa tu uplatnia odborníci na „cloudy“.

Konkrétne môžeme hovoriť o public cloudoch, ako sú Amazon a Azure. Medzi pozíciami nájdeme architektov a inžinierov informačno-komunikačných technológií, cloud architektov a cloud developerov. Hľadáme vyššie, ale aj nižšie developerské pozície. Nebojte sa, príďte sa ku nám ukázať.

@IKT Architekt

@IKT Inžinier

@Cloud Developer

T-Systems Slovakia

Spoločnosť vstúpila do života košického regiónu v januári 2006 pod názvom T-Systems Slovakia s.r.o. a od svojho začiatku je s regiónom nerozlučne spätá. To dokázala hneď v roku 2007, keď sa stala jedným zo zakladajúcich a aktívnych členov združenia Košice IT Valley.
Za posledné desaťročie vyrástla spoločnosť z nuly na druhého najväčšieho zamestnávateľa na východe krajiny. Zároveň patrí do prvej pätnástky najväčších zamestnávateľov na Slovensku, s viac ako 3 900 zamestnancami. Aj vďaka vysokokvalifikovaným a motivovaným zamestnancom je firmou s najrýchlejšie rastúcou pridanou hodnotou v rámci IT odvetvia na Slovensku. Cieľom spoločnosti je proaktívne vyhľadávať nové cesty, ako napredovať a kontinuálne sa transformovať na spoločnosť poskytujúcu inovatívne typy služieb.
V rámci strategických aktivít sa spoločnosť transformuje na moderného poskytovateľa služieb Informačných a komunikačných technológií kráčajúc v ústrety budúcnosti založenej na digitálnych technológiách. Tieto kroky realizuje s cieľom posunúť podnikanie z projektovo riadeného modelu na model inovatívne a produktovo orientovanej firmy. Spoločnosť obsluhuje z Košíc viac než 700 korporátnych zákazníkov, ale tiež klientov z oblasti verejnej správy a verejných inštitúcií najmä v priestore Európskej únie.

Pridajte komentár