EAST MAG
sutaz

Príležitosť pre technologické spoločnosti v súťaži Deloitte Technology Fast 50 CE

Prihlasovanie do 21. ročníka súťaže Deloitte Technology Fast 50 Central Europe sa 31. augusta končí. Spoločnosti, ktoré budú zaradené do súťaže, získajú širokú nadnárodnú mediálnu pozornosť. V minulom ročníku uspelo 5 slovenských subjektov

Tento ročník súťaže má dve hlavné kategórie. Prvá, Fast 50, je učená pre ekonomicky etablované spoločnosti, tá druhá, Rising Stars, sa zameriava na mladé a začínajúce subjekty. Osobitná kategória, Impact Stars, hľadá spoločnosti s pozitívnym vplyvom na spoločnosť, podnikateľské prostredie, rôznorodosť, životné prostredie alebo na oblasť inovácií.

Rýchly rast je pre každého začínajúceho, no aj etablovaného podnikateľa v technologickom sektore potvrdením správnosti jeho nápadu či vízie. Dlhodobý úspech a udržanie rastu si však vyžadujú znalosti z rôznych oblastí, správnu prezentáciu na nových trhoch a taktiež spoľahlivých partnerov,“ zhrnula Ivana Lorencovičová, vedúca partnerka Deloitte na Slovensku.  

Platforma Deloitte Technology Fast 50 CE pomáha schopným technologickým spoločnostiam prezentovať svoje podnikateľské aktivity odbornej verejnosti. Všetci účastníci, ktorí sú úspešne zaradení do súťaže, sa zároveň automaticky uchádzajú o miesto v rebríčku Deloitte EMEA Technology Fast 500, ktorí združuje technologických lídrov z Európy, Blízkeho východu a z Afriky. 

Online prihlášky a súťažné kritériá nájdete na webovej stránke. Uchádzači môžu posielať prihlášky do 31. augusta 2020. Výsledky súťaže budú známe 19. novembra 2020.

Deloitte

Deloitte na Slovensku je jednou z popredných spoločností poskytujúcich odborné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva, podnikového a transakčného poradenstva a riadenia rizík. Vďaka globálne prepojenej sieti členských firiem vo viac ako 150 krajinách a teritóriách prináša Deloitte svojim klientom odbornosť svetovej úrovne a vysokú kvalitu služieb a poskytuje im poznatky, ktoré potrebujú pri riešení tých najzložitejších podnikateľských výziev. Približne 330 000 odborníkov Deloitte po celom svete sa usiluje robiť veci, na ktorých záleží.

Pridajte komentár