EAST MAG
Program Tabačky

Filmový zážitok v Tabačke – letné kino je späť

Letné kino sa po roku opäť vracia do Tabačky. Vychutnajte si pestrý výber filmov na čerstvom vzduchu v priestore s neopakovateľnou atmosférou. Návštevníci košickej Tabačky Kulturfabrik sa tak môžu tešiť na filmový zážitok každú nedeľu a utorok o 20:30 hod. v priestoroch Art Garden.

Tak ako každé leto ani tento rok v košickej Tabačke Kulturfabrik nebude chýbať letné kino.
Počas niekoľkých letných dní si tak návštevníci košickej Tabačky budú môcť vychutnať výber rozmanitých filmových snímkov na čerstvom vzduchu len za jediné euro.

„Základnú kostru programu letného kina staviame na aktuálnej ponuke akcií Európske filmy za euro, ktorú dopĺňame filmami z festivalu ľudskoprávnych dokumentov Jeden svet. Divák tak počas teplých letných večerov okúsi svieže južanské komédie, severské drámy ako aj svetové dokumenty apelujúce na naše svedomie a zodpovednosť,“ hovorí Róbert Rampáček, dramaturg Kina Tabačka.

Premietania filmov sa uskutočnia v rámci letných mesiacov v priestoroch Art Garden v Tabačke Kulturfabrik každú nedeľu a utorok o 20:30 hod.. Vstup na jednotlivé premietania je 1 euro. Viac informácií o programe nájdete na www.tabacka.sk.

tlačová správa

Pridajte komentár