EAST MAG
Anka Čornáková a Igor Petrovčik
Foto: archív MČ Košice - Staré Mesto

Riaditeľka jaslí na Jesennej ulici v Košiciach pracuje s deťmi už 50 rokov

Neuveriteľných 50 rokov práce s najmenšími deťmi má za sebou stále energická, dobre naladená a vitálna riaditeľka detských jaslí na Jesennej ulici Anna Čornáková, ktorej sa dnes za celoživotnú svedomitú prácu poďakoval starosta MČ Košice – Staré Mesto, Igor Petrovčik. Informovala o tom mestská časť na svojom FB profile.

“Ďakujeme vám, pani Anka, za desaťročia ťažkej, zodpovednej, ale aj radostnej práce s našimi deťmi. Ďakujeme za profesionálny a láskavý prístup, vďaka ktorému mali rodičia pocit bezpečia, že ich detičky sú v dobrých rukách,” ďakoval starosta s kyticou, ďakovným listom i vecným darčekom na pamiatku.

REKLAMA

Dojatá Anka Čornáková poďakovala aj v mene kolektívu Detských jaslí na Jesennej ulici v Starom Meste, lebo “bez svojich spolupracovníčok by sme netvorili úspešný a dobre naladený kolektív, kde sa detičky cítia dobre.”

“Mám veľmi rada deti, práca s najmenšími ma napĺňa a preto je pre mňa šťastím, že som ju mohla vykonávať celý svoj profesionálny život. V októbri 2023 som oslávila 50 rokov práce v predškolských zariadeniach Mesta Košice,” prezradila s úsmevom Anna Čornáková.

Pridajte komentár