EAST MAG
banner-v-kosiciach-to-zije
Foto-koláž: L. Bollová

V Košiciach to žije – prinášame program od 11. do 16. januára

Chcete sa vybrať za kultúrou, umením či športom? Nech sa páči, naše tipy.

ŠTVRTOK 11. januára

Dnes o 18:00 hod. sa v priestoroch YAMA EVENT PLACE uskutoční koncert Petra Stašáka a jeho hudobných hostí, ktorými sú Dominika Kleisová a Milan Iván.

REKLAMA

PIATOK 12. januára

Žiadna budúca nevesta by dnes o 17:00 hod. nemala chýbať v priestoroch spoločnosti Ginka v Barci. V rámci podujatia Svadba s Ginkou sa uskutoční svadobná prehliadka, kde môžete obdivovať svadobné šaty zo salónu Maggie v Košiciach a dokonalú vizáž, o ktorú sa postarajú profesionálne stylistky. Hlavným bodom programu svadobné kytice a kvetinové doplnky z floristického ateliéru Ginka. Pre ženíchov a všetkých pánov bude i prehliadka oblekov. Súčasťou programu je ukážka z čepčenia nevesty.

SOBOTA 13. januára

Collosseum klub vás dnes pozýva o 19:00 hod. na koncert kapiel Together as One], Craniotomy a Wayd.

NEDEĽA 14. januára

Legenda slovenského humoru prichádza s jedinečným galaprogramom ANDEROV REBRIŇÁK – Ander z Košíc a jeho hostia. Nové vtipy, ktoré napísal sám život. Dialógy, ktoré nenechajú ani jednu bránicu kľudnou. A k tomu všetkému nielen skvelá chytľavá muzika, ale aj hostia a tanec v podaní PUĽS – Poddukelský umelecký ľudový súbor. To všetko dnes o 16:00 hod. v Divadle Grand (Jumbo centrum.)

Zdroj: archív organizátora

UTOROK 15. januára

Snow Film Fest a Cestou necestou ponúknu 6 zimných filmov + 3 cestovateľské prezentácie, a to už dnes od 18:05 hod. v Kulturparku. Program bude pokračovať aj počas stredy. Počas prvého dňa podujatia si môžete pozrieť 6 dobrodružných filmov a druhý deň 3 cestovateľské prezentácie o Ázii (Kórea, Čína, Taiwan), Peru a Islande.

Pridajte komentár