EAST MAG
prednosta Gynekologicko-pôrodníckej kliniky doc. MUDr. Erik Dosedla, PhD., MBA
Foto: AGEL

Šačianska Gynekologicko-pôrodnícka klinika kúpila najmodernejší ultrazvuk súčasnosti

V Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca majú nové zariadenie, ktoré rozšírilo „rodinu“ ultrazvukových prístrojov. GE Voluson E22 Expert je určený na posunutie hraníc v oblasti moderných prenatálnych a gynekologických diagnostických možností. Ide o najpokročilejší a najbezpečnejší ultrazvukový prístroj v modernom pôrodníctve.

GE Voluson E22 Expert prináša revolučné inovácie v oblasti ultrazvukovej diagnostiky. S technológiou vysoko rozlišovacieho ultrazvuku umožňuje lekárom a pacientkam zážitok z fotorealistických 3D obrazov plodu, otvárajúc cestu k úplne novému stupňu pohľadu na vývoj života.

REKLAMA
Foto: AGEL

Vyšetrenie je presné a bezkonkurenčné

Vďaka využitiu najnovších technológií poskytuje najmodernejší ultrazvukový prístroj jasné a kontrastné obrazy, ktoré sú kľúčovými pre presnú diagnostiku pohyblivých štruktúr a funkcií orgánov.

„Nové funkcie zabezpečujú, že diagnostický proces je ešte komplexnejší a lepší. So širším pokrytím a detailnejším zobrazením štruktúr, čím poskytuje lekárom všetky potrebné nástroje pre čo najpresnejšiu diagnostiku. Tento ultrazvukový prístroj nie je len ďalším technologickým vylepšením. Je to komplexný nástroj pre gynekológiu a pôrodníctvo, ktorý otvára cestu k presnejším diagnózam a lepšej starostlivosti o pacientky. S GE Voluson E22 Expert sme vstúpili do novej éry ultrazvukovej diagnostiky, poskytujúc lekárom nástroje, ktoré zabezpečujú, že každé prenatálne a gynekologické vyšetrenie je veľmi presné, informatívne a bezkonkurenčné,“ priblížil doc. MUDr. Erik Dosedla, PhD., MBA, prednosta Gynekologicko-pôrodníckej kliniky, v ktorej sa počas uplynulého roka narodilo takmer 1700 bábätiek a napriek náročnej klinickej práci zvýšili erudíciu lekárov i pôrodných asistentiek a zároveň zlepšili aj materiálno-technické vybavenie kliniky.

Foto v galérii: AGEL

Ultrazvuk prinesie mamičkám pocit istoty a bezpečia

„V dobe, keď celosvetovo zaznamenávame pokles pôrodnosti, je naozaj veľmi dôležité, aby bolo o mamičky a ich bábätká postarané čo najlepšie. A aby pocit istoty a bezpečia našli práve v zdravotníckych zariadeniach, ktoré disponujú len tou najmodernejšou technikou. Doplnil generálny riaditeľ Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Pavol Rusnák, MBA.

Pre bližšie informácie o GE Voluson E22 Expert a možnostiach vyšetrení kontaktujte ultrazvukové pracovisko gynekológie na čísle 055/7234 184.

tlačová správa

Pridajte komentár