EAST MAG
banner-v-kosiciach-to-zije
Foto-koláž: Lenka Bollová

V Košiciach to žije – prinášame program od 25. do 31. januára

Chcete sa vybrať za kultúrou, umením či športom? Nech sa páči, naše tipy.

ŠTVRTOK 25. januára

Kvalitný hudobný zážitok vám dnes od 19:00 hod. ponúknu muzikanti zo Štátnej filharmónie Košice v Dome umenia. Zaznie Čajkovského Onegin i Janáčkov Taras Bulba. Účinkujú: Jaroslav Kyzlink, dirigent, Linda BALLOVÁ (Tatiana), soprán, Svatopluk SEM (Eugen Onegin), barytón.

REKLAMA

Pán temného humoru sa vracia na Slovensko, aby aj Vás pobavil v Irish Pub Košice tak, ako je mu to vlastné, bez cenzúry a bez rešpektu. Užite si Ladižo Stand-Up Bez Cenzúry dnes od 19:30 hod.

PIATOK 26. januára

Dychový orchester mladých Vás srdečne pozýva na Novoročný koncert, ktorý sa uskutoční v Historickej radnici dnes o 17:00. Príďte sa započúvať do novoročných melódií a podporiť orchester plný šikovných mladých umelcov.

SOBOTA 27. januára

Po úspešnom vlaňajšom ročníku sa opäť uskutoční originálny Festival voľného času, a to už dnes od 10:00 do 16:00 hod. v obchodnom centre Cassovia. Máte doma živé striebro a neviete, aký krúžok mu vybrať? Chcete v deťoch podporovať rozvoj talentov? Príďte sa poradiť, získať informácie o činnosti jednotlivých záujmových klubov a zároveň sa zabaviť. Deti nebudete vedieť odtrhnúť od lezeckej steny, kreatívnych tvorivých dielní či vzdelávacích aktivít. Vstup je voľný.

Filmová premiéra Vojna policajtov s účasťou hercov a tvorcov sa uskutoční už dnes o 18:00 hod. v Steel Aréne.

Šou Kataklyzma so sebou prináša fúziu žánrov od rýchlej elektronickej hudby, silných uderných bangrov až po pomalé balady, ktoré predstaví skupina mladých chlapcov zo slovenského undergroundu:  ph1l, Sugoi Kimono, Samm734 a Adam the World. Nenechajte si ju ujsť dnes o 20:00 hod. v Tabačke KulturFabrik.

NEDEĽA A PONDELOK 28. a 29. januára

V Historickej radnici si od 19:00 hod. môžete užiť trpkú komédiu o stretnutí, ktoré raz muselo prísť, no aj tak bolo nečakané. Tri grácie z umakartu štartujú dnes i v pondelok o 19:00 hod. Účinkujú: Kamila Magálová, Petra Polnišová a Marta Sládečková.

Foto: archív organizátora

UTOROK 30. januára

Divadelná komédia Dokonalé dieťa plná mimoriadne trefných skečov o súčasnom rodičovstve a výchove detí v réžii Jána Luterána, s hudbou Martina Geišberga je pre vás pripravená na dnes o 19:00 hod. v priestoroch Historickej radnice. Účinkujú: herečka a stand-up komička Lujza Garajová Schrameková, členovia umeleckého súboru SKD Martin Alena Pajtinková a Daniel Žulčák, herec DJP Trnava Michal Jánoš.

Pridajte komentár