EAST MAG
Andrej Dula
Foto: archív organizátora

Slovenský startup, ktorý to dotiahol až do NHL? Predstaví sa na ODKUKAJ.TO meetupe

Koncom februára, presnejšie 29. 2. o 17:00 sa bude konať piaty ODKUKAJ.TO meetup. V priestoroch Startup Campusu ICKK na Strojárenskej 3 v Košiciach sa predstaví výnimočný hosť. Pozvanie prijal Andrej Dula, spoluzakladateľ revolučného slovenského startupu Rezztek®, ktorý pôsobí v NHL.

Na meetupe rozpovie svoj príbeh o začiatkoch podnikania a prezradí tipy a triky na úspešný startup s medzinárodným dosahom. Andrej v podnikaní dohliada na vývoj produktov, marketing a predaj spoločnosti, ktorá získala viacero ocenení a uznaní za svoju inováciu a potenciál.

Zdroj: archív organizátora

Rezztek® je slovenský startup, ktorého cieľom je nastaviť nový trhový štandard pre profesionálnych a amatérskych hokejistov. Patentovaný materiál čepele hokejky Rezztek® umožňuje lepšiu kontrolu puku, rýchlejšie a presnejšie strely a je plne prispôsobiteľný potrebám hráčov. Bol vyvinutý s kapitánom a legendou Boston Bruins Zdenom Chárom. V súčasnosti sa používa vo viac ako 50 % organizácií NHL.

Čo vás na meetupe čaká?

Andrej sa s nami podelí o svoju cestu k úspechu a cenné rady ako na úspešný startup a budete mať skvelú príležitosť opýtať sa otázky, ktoré vás zaujímajú a spoznať ho bližšie.

Registrovať sa môžte zadarmo na webstránke ICKK: REGISTRÁCIA

Pridajte komentár