EAST MAG
Rea Salón Košice
Zdroj: Reasalon.sk

Salón krásy a kaderníctvo v Košiciach, kde sa budete cítiť výnimočne

Chceli by ste zvýrazniť vašu prirodzenú krásu spôsobom, ktorý bude dokonale ladiť s vašou osobnosťou a vkusom? Nechajte to na odborníkov z Rea Salónu, ktorí sa o všetko postarajú a poradia vám aj s každodennou starostlivosťou o pleť a vlasy.

Moderné trendy a vzdelávanie pre vašu zdravú pleť a vlasy

Svoje služby vám v Rea Salóne a kaderníctve ponúka už viac ako 17 rokov skúsený tím profesionálnych odborníkov, pre ktorých je práca nielen povolaním. Vďaka pravidelnému vzdelávaniu sa neustále posúvajú na vyššiu úroveň vo svojom odbore s cieľom poskytovať zákazníkom čo najlepšie služby. Môžete sa tak spoľahnúť, že vám pomôžu vybrať tú najvhodnejšiu starostlivosť o vaše vlasy, nechty aj pleť, ktorá podporí ich vitalitu a krásny vzhľad.

Všetko pre krásnu pleť a nechty

Pleť je každodenne vystavená pôsobeniu okolitých vplyvov, vidno na nej tiež psychické naladenie a na jej vzhľad vplývajú aj spôsob stravovania a pitný režim. Aby bola vždy žiarivo krásna, potrebuje pravidelnú starostlivosť. V Rea Salóne v Košiciach sa môžete objednať na kozmetiku, manikúru a pedikúru. Jeho ochotné pracovníčky vám poradia aj to, aká kozmetika bude najvhodnejšia pre váš typ pleti.

Niečo pre zdravie i vašu dušu

Aj vy často nemáte v každodennom rytme uponáhľaných dní kedy urobiť niečo pre seba? Na chvíľu sa zastaviť a zrelaxovať vám umožní masáž, pri ktorej pocítite tiež jej terapeutické účinky. Zvoliť si môžete klasickú masáž chrbta alebo celého tela, techniky urýchľujúce hojenie a relaxačnú masáž. Vyhľadávanou sú medová masáž a rašelinový zábal, pre športovcov bude výbornou voľbou športová masáž. Rea Salón poskytuje špeciálnu starostlivosť aj tým, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom. Pre nich sú k dispozícii masáže Dornovou a Breussovou metódou prospešné pri skolióze, bolestiach chrbtice a kĺbov.

Kaderníctvo s dôrazom na kvalitu a trendy

Kaderníctvo v Košiciach sa postará o to, aby boli vaše vlasy ozajstnou korunou krásy. Jeho pracovníci sa pravidelne zúčastňujú účesových prehliadok, aby vám mohli ponúknuť najnovšie módne trendy. Na starostlivosť o vlasy používajú kvalitnú kozmetiku Mon Platin, ktorá podporuje prirodzenú štruktúru vlasov a bráni ich vypadávaniu. Objednať si môžete celkové ošetrenie, farbenie a melír na krátke i dlhé vlasy. K dispozícii je tiež kaderníctvo pre pánov, pekne ostrihané budú odchádzať aj deti, pre ktoré je pripravená špeciálna stolička na strihanie v podobe autíčka.

kadernícky salón Rea Košice
Zdroj: Reasalon.sk

Doprajte si niečo originálne

Potrebujete zúžiť alebo skrátiť oblečenie, opraviť zips či ušiť nové kúsky do vášho šatníka, v ktorých budete neprehliadnuteľní? Profesionálne krajčírky v Rea Salóne vám pomôžu nájsť váš štýl.  Pri svojej práci kladú dôraz na precízne spracovanie a používanie kvalitných materiálov. Ušijú pre vás na mieru nové blúzky, nohavice, kostýmy, obleky, sukne, spoločenské šaty aj ďalšie oblečenie. Vybrať si môžete tiež z vopred pripravených modelov. Samozrejmosťou sú rýchla úprava a opravy odevov, objednať si môžete aj vyšívanie podľa vlastného návrhu a šitie bytových doplnkov.

Pridajte komentár