EAST MAG
Košice koláž
Foto-koláž: Lenka Bollová

V Košiciach to žije – prinášame program od 29. februára do 6. marca

Nech sa páči – naše tipy na netradičné trávenie voľného času.

ŠTVRTOK 29. februára

ODKUKAJ.TO meetup s Andrejom Dulom: Slovenský startup, ktorý to od nápadu dotiahol až do NHL sa koná už dnes! Príďte do Startup Campusu ICKK na Strojárenskej 3 o 17:00 hod. a užite si vystúpenie výnimočného hosťa. Je ním Andrej Dula,spoluzakladateľ revolučného slovenského startupu Rezztek®, ktorý pôsobí v NHL. Na meetupe rozpovie svoj príbeh o začiatkoch podnikania a prezradí tipy a triky na úspešný startup s medzinárodným dosahom. Andrej v podnikaní dohliada na vývoj produktov, marketing a predaj spoločnosti, ktorá získala viacero ocenení a uznaní za svoju inováciu a potenciál. Vstup je voľný.

REKLAMA
Zdroj: ICKK

Pivo. Plienky. Podprsenky. Takýto nezvyčajný názov nesie divadelné predstavenie, ktoré si môžete užiť dnes od 19: 00 hod. v Historickej radnici.

PIATOK 1. marca

Koncert SIMA: BEJBY TOUR on heels 2024 je v Košiciach pripravený na dnes od 19: 00 hod. v Spoločenskom pavilóne.

NEDEĽA 3. marca

Kúzelníci s loptou, ktorí bavia fanúšikov už dlhé desaťročia, sa na návštevu našej krajiny tešia a sľubujú parádnu šou. HARLEM GLOBETROTTERS sa predvedú dnes od 19: 00 v Steel Aréne. Príďte sa pozrieť na hráčov ako TNT, Bulldog, Cheese, Torch, Hot Shot, Jet, Wham, Thunder a mnoho ďalších, ako vytrú palubovku s hráčmi Washington Generals a rozburácajú tribúny. A kto vie, možno sa náhle ocitnete uprostred palubovky ako súčasť prestávkových ukážok  zručností pre fanúšikov.

Zdroj: archív organizátora

STREDA 6. marca

Pripravený je ďalší workshop pre deti v rámci filmovej školy Klapka, Úsmev! Tentokrát bude na programe tvorba komiksov a to pod vedením ilustrátora Tomáša Cígera alias Eniaca. Začiatok je o 16:00 hod. v kine Úsmev. Vek účastníkov: 9 – 13 rokov. Deti sa pustia do víru výroby turbo mega komiksu, v ktorom použijú všelijaké svoje nápady a výmysly superhrdinov, zlovestných oblúd, ktoré chcú zničiť Kino Úsmev až po komiksové akčné arkádové videohry. Načuchnú tak ku tvorbe od komiksových postáv až po samotné komiksové bublinky.


Pridajte komentár