EAST MAG
Veľkonočné trhy
Zdroj: OC Cassovia

Originálne aj tradičné remeselné výrobky a workshopy pre návštevníkov. Nalaďte sa na veľkonočné sviatky v OC Cassovia

Obchodné centrum Cassovia v Košiciach ožije aj tento rok jarnou náladou. Na Veľkonočných trhoch predstaví svoje výrobky viac ako 30 remeselníkov a tentokrát nebudú chýbať ani kreatívne workshopy. Príďte si užiť atmosféru jari a nalaďte sa na veľkonočné sviatky už 15. a 16. marca 2024 v čase od 9:00 do 18:00.

Čaká vás množstvo originálnych i tradičných dekorácií, nádherné fujary, kraslice, doplnky z dreva aj keramiky, šperky a množstvo ďalších krásnych výrobkov. Budete si môcť vybrať zo širokej ponuky kožených a textilných výrobkov, nebudú chýbať kvety a aranžmány, med a včelie produkty či maľovaný porcelán. Atmosféru doplní aj prezentácia tradičných ľudových krojov z východného Slovenska.

REKLAMA
Veľkonočné trhy
Z Veľkonočných trhov 2023.
Veľkonočné trhy
Z Veľkonočných trhov 2023.

Na remeselníkov sa budú môcť na chvíľku premeniť aj návštevníci trhov. Ak sa rozhodnete vyskúšať si tvorbu na vlastnej koži, je pre vás pripravených hneď niekoľko workshopov. Tvorivé duše určite poteší výroba keramiky na hrnčiarskom kruhu, milovníkov sladkostí zdobenie medovníčkov a všetkých šibačov, ktorí sa už nevedia dočkať Veľkonočného pondelka, pletenie tradičných korbáčov. Informácie o čase konania workshopov nájdete na FB stránke podujatia.

Príďte sa potešiť pohľadom na veľkonočné doplnky, vyskúšať si kreatívnu tvorbu alebo si vybrať niečo, čo skrášli váš domov. Ponuka Veľkonočných trhov v OC Cassovia bude skutočne široká.

Jana Beerová

Projektová manažérka magazínu EastMag.

Pridajte komentár