EAST MAG
Rea_salon
Zdroj: Pexels

Centrum krásy a oddychu, v ktorom nielen zrelaxujete

Vlasový styling, kozmetika, manikúra, pedikúra, masáže aj šitie a úpravy odevov. To všetko na jednom mieste nájdete v Rea Salóne v Košiciach. Doprajte si oddych, aký si zaslúžite, a dôkladne zrelaxujte na mieste, kde bude čas na chvíľu patriť len vám.

Kaderníctvo a vlasové štúdio

Plánujete sa dať ostrihať, zafarbiť alebo by ste chceli melír? O krásu vášho účesu sa postarajú profesionálne kaderníčky, ktoré sa pravidelne zúčastňujú účesových prehliadok. Vďaka neustálemu získavaniu nového rozhľadu vám ponúknu to najlepšie zo sveta módy. Na ošetrenie vašich vlasov použijú kvalitnú kozmetiku Mon Platin na podporu ich prirodzenej štruktúry a pevnosti.

REKLAMA

Problémom nie sú ani zložité účesy. Stačí sa len pohodlne usadiť vo vlasovom štúdiu, kde vás učešú na svadbu, promóciu, oslavu okrúhleho jubilea alebo inú udalosť. Kaderníčky vo vlasovom štúdiu budú najskôr venovať pozornosť vašim vlasom a poskytnú im potrebnú starostlivosť. Potom sa už pustia do ich úpravy. Aby bol počas nasledujúcich hodín účes stále krásny, jeho prirodzenú eleganciu podporia technikou balayage.

Zdroj: Rea Salón

Niečo pre pánov aj deti

Rea Salón nezabúda ani na pánov, ktorí môžu využívať služby barbera. Chceli by ste sa dať ostrihať, upraviť bradu alebo fúzy? Pre profesionálnych barberov je prioritou, aby ste odchádzali spokojní so svojím účesom a odpočinutí. Ostrihať je možné aj deti. Aby dokázali obsedieť a nebáli sa strihania, sedieť môžu na špeciálnej stoličke v tvare autíčka.

Starostlivosť o pleť

Rea Centrum ponúka profesionálne služby, ktoré umožnia vám aj vašej pleti príjemne si oddýchnuť. Potrebnú starostlivosť jej poskytne kvalitná kozmetika SynCare. Profesionálne kozmetičky spravia bezplatnú analýzu pleti a podľa jej špecifických potrieb vyberú vhodné prípravky na liečbu akné, redukciu vrások a vyživenie. Využiť môžete tiež ošetrujúce kozmetické kúry, čistenie a masáže. Vďaka pravidelnej starostlivosti si vaša pleť zachová svoj zdravý, žiarivý vzhľad.

Manikúra a pedikúra pre vaše krásne nechty

Pekne upravené nechty dotvoria váš celkový vzhľad do dokonalosti. Manikérky z Rea Salónu upravia ich dĺžku pomocu akrylových alebo gélových nechtov, využiť môžete tiež nechtový dizajn na profesionálnej úrovni. Pri lakovaní sú používané vysoko odolné laky, ktoré si udržia bezchybný vzhľad dlhšie ako tri týždne.

Dôležitá je tiež starostlivosť o nechty. Potrebné vyživenie a ošetrenie im prinesú esenciálne oleje doTerra s obsahom morskej soli a prípravky značky CND. Pozornosť si zaslúžia aj nechty na nohách, ktoré vám pracovníčky salónu ošetria a upravia. Ak by ste si chceli vychutnať dlhší relax, k dispozícii je mokrá pedikúra.

Masáže pre telo, odpočinok pre dušu

Zastaviť sa uprostred kolotoču života vám pomôže masáž, ktorú oceníte aj pre jej účinky na zdravie. Ak máte záujem o dôkladné premasírovanie chrbta alebo celého tela, môžete sa rozhodnúť pre klasickú masáž. K dispozícii sú tiež relaxačná a medová masáž, rašelinový zábal a športová masáž. Tým, ktorí majú skoliózu alebo trpia bolesťami chrbtice a kĺbov, pomôžu masáže Dornovou a Breussovou metódou.

Zdroj: Rea Salón

Nové kúsky aj nový život pre staršie oblečenie

Módne trendy neustále diktujú, čo je in. V Rea Salóne pre vás preto ušijú štýlové kúsky, ktorými zaujmete. Vďaka osobnému prístupu sa už vopred môžete tešiť na prírastky do vášho šatníka, ktoré zvýraznia vašu prirodzenú krásu a osobnosť. Ak sa chystáte na svadbu alebo inú špeciálnu príležitosť, ochotné krajčírky vám ušijú tiež spoločenské šaty. Objednať sa dajú aj opravy  zipsov, vyšívanie a šitie bytových doplnkov. Problémom nie je ani úprava starších šiat, kabátov, sák alebo oného druhu oblečenia.

Pridajte komentár