fbpx
EAST MAG
Digitalizácia procesov vo výrobe a obchode
Zdroj: archív organizátora

Pozvánka na konferenciu: Digitalizácia procesov vo výrobe a obchode

Aj vy sa zamýšľate nad optimalizáciou výrobných a obchodných procesov vo vašej spoločnosti? Navštívte konferenciu, ktorá bude prvým krokom transformácie vášho podnikania.

Digitalizácia podnikových procesov je z časového hľadiska pre firmy dlhodobý proces, ktorý zo sebou prináša investičnú nákladovosť a rôzne riziká. Správnou adaptáciou a dobrým načasovaním môžu benefity digitalizácie pomôcť naplno využiť prevádzkový potenciál, zlepšiť fungovanie interných procesov, zvýšiť konkurencieschopnosť, prispieť k rýchlejšiemu rozhodovaniu na základe presnejších dát a maximalizovať efektivitu práce na všetkých úrovniach riadenia.

Mali by ste záujem o optimalizáciu výrobných a obchodných procesov na dnešnom dynamickom a konkurenčnom trhu pomocou moderných technológií prípadne AI a radi by ste nadviazali kontakty s profesionálmi a odborníkmi a zdieľali osvedčené postupy a poznatky?  

V prípade, že zastávate vedúcu pozíciu vo výrobnej alebo obchodnej firme, prihláste sa na exkluzívne obchodné podujatie priamo na pôde slovenskej pobočky spoločnosti Microsoft na tému:„Digitalizácia procesov vo výrobe a obchode“.

V historickej budove bývalej cvernovej továrne Pradiareň 1900, v jednej z mála národných kultúrnych pamiatok v Bratislave sa dozviete, ako vhodne môžete naštartovať transformáciu Vášho podnikania!  

Kedy? 15. mája 2024

Kde? Microsoft Slovakia | Pradiareň 1900 | Svätoplukova 2A, 82108, Bratislava 

Link na registráciu a agendu podujatia: https://bit.ly/4d1adWS

V rámci zastrešenia spoločnosťou Microsoft, sme pre vás v kooperácii s partnermi Promise Group (https://promisegroup.com/cs/), Resonate (https://www.resonate-ucc.com/), Telegrafia (https://www.telegrafia.sk/erp/) a Integray (https://integray.com/) pripravili nasledujúcu agendu:

externý prispievateľ

Autorom tohto článku je externý prispievateľ.

Pridajte komentár