EAST MAG
Robo Opatovský
Foto: archív R. Opatovského

Robo Opatovský sa v novom klipe zahral na Belmonda

Robo Opatovský (52) vypúšťa do sveta ďalší singel. Vo videoklipe si zahral sám a dokonca i akčné scény.

„Je veľmi energická, rytmická a tancujú na ňu i chlapi,“ vraví o svojej novinke Nie som ideálny chlap Robo Opatovský a dodáva: „Pamätám si, keď som koncom minulého roka pozval k nám domov na návštevu rodinu aj priateľov a presne túto pesničku som v obývačke poriadne vypeckoval. Po pár minútach sme na ňu tancovali všetci.“

Pozrite si klip priamo tu:

Prvá herecká skúsenosť

Okrem toho, že táto pieseň je podľa Roba Opatovského tou najtanečnejšou, akú kedy vydal, dominantné postavenie v jeho bohatom repertoári má i samotný videoklip: „Zastrešil ho divadelný a filmový režisér Valo a musím povedať, že po tom, ako mi predostrel svoje vízie, ostal som na okamih v šoku.“ Režisér ho totiž obsadil nielen hlavnej úlohy, ale v deji mu pridelil aj jednu akčnú scénu. „Pripadal som si ako Belmondo, ktorý nebezpečné kúsky točil bez kaskadéra a ja som sa pri jednej scéne ocitol v totožnej pozícii,“ priznáva spevák, ktorý si miestami položil otázku, či sa režisér nezbláznil.

Foto: archív R. Opatovského

Tak ako je to s tými chlapmi?

„Videoklip sme nakrúcali dva dni, čo bola pre mňa absolútna novinka. Touto cestou ďakujem aj herečke Miške Noskovičovej, ktorá v prípravnej fázy videoklipu dostala  nápad, že je zbytočné zháňať k nej herca, keď toho nedokonalého chlapa môžem vierohodne zahrať ja,“ prezrádza spevák a pridáva i ďalšie detaily: „Až jednotlivé scény, v ktorých nechýbali rozhádzané ponožky po celom byte, chlapík v bare na párty, zatiaľ čo ho manželka čaká doma pri sviečkach a dobrej večeri, ma utvrdili v tom, že to so mnou nie je až také zlé, hoci vôbec netvrdím, že som ideálny,“ smeje sa spevák. Natáčacie dni tak boli aj istou sondou do mužskej duše a zlozvykov, ktoré sa v konečnom dôsledku postarali o nezabudnuteľné zážitky a smiech všetkých, ktorí sa na jeho vzniku podieľali.

Pridajte komentár