EAST MAG
MEETUP
Zdroj: archív organizátora

Príďte na ODKUKAJ.TO s Rolandom Wranikom zo SORRYWECAN

Už v stredu 19. júna o 17:00 sa uskutoční v poradí siedmy ODKUKAJ.TO meetup, a to v priestoroch Startup Campusu ICKK na Strojárenskej 3 v Košiciach. Hosťom bude tentoraz Roland Wranik, zakladateľ multimediálneho štúdia SORRYWECAN, ktorý sa podelí o svoj príbeh, začiatky podnikania a o zákulisie videoprodukcie s medzinárodným úspechom.

Roland Wranik je tvorivou silou multimediálneho štúdia SORRYWECAN, ktoré spája umenie s technológiami, s cieľom transformovať naše kolektívne zážitky. Ako režisér, vizionár a umelec s viac ako 16-ročnými skúsenosťami v odbore, sa zameriava na implementovanie nových technológií do projektov SORRYWECAN, najmä AI a real-time rendering, čím optimalizuje kreatívne procesy, ale aj vytvára realistické a interaktívne svety.

Pôsobil v Miami a v Prahe, no v súčasnosti má sídlo v Bratislave, s druhou základňou v Saudskej Arábii. Ako zakladateľ, spolu so svojím tímom, neustále posúva SORRYWECAN na čelo inovácií. Štúdio SORRYWECAN je multimediálnou veľmocou, kde sa stretáva umenie s technológiou a vytvárajú tak zážitky budúcnosti, pretavené do reality.

Čo vás na meetupe čaká?

Rozhovor s Rolandom Wranikom: Roland rozpovie svoj príbeh a taktiež sa podelí o tipy a triky, ako začať svoje podnikanie.

Networking s občerstvením: skvelá príležitosť opýtať sa otázky, ktoré vás zaujímajú a spoznať hosťa bližšie.

Nezmeškajte túto jedinečnú možnosť, príďte sa inšpirovať, odkukať a dozvedieť sa zaujímavé informácie zo sveta startupov a podnikania. A ako je zvykom, môžete sa tešiť aj na zaujímavý darček od nášho hosťa!

Roland Wranik, zakladateľ multimediálneho štúdia SORRYWECAN. Foto: archív organizátora

Režisér, vizionár a umelec na čele multimediálneho štúdia SORRYWECAN, spájajúci umenie a technológie pre kolektívne zážitky. Pochádza z Prešova a od svojich 4 rokov sa venoval tancu. Už počas tancovania začal natáčať tanečníkov a tanečné videá a zistil, že ho to baví. Vďaka jeho talentu ho neskôr ho oslovili priamo z Miami, kde odišiel pracovať “zo dňa na deň”. Režíroval koncerty a klipy viacerých slovenských známych mien a spolupracuje napríklad aj s DJ Kappa.

Registrovať sa môžete priamo tu.

Pridajte komentár