fbpx
EAST MAG
Unostar Dance Studio
Foto: archív Unostar Dance Studio

25 rokov Unostar Dance Studia: oslava tanca, vášne a hudby

Unostar Dance Studio oslavuje tento rok svoje 25. výročie a pri tejto príležitosti pripravuje špeciálnu udalosť, ktorá spojí tanečníkov aj hudobníkov. Oslavy vyvrcholia veľkolepým galaprogramom, ktorý sa uskutoční v nedeľu 23. júna o 17:00 v divadle Grand (Jumbo Centrum) v Košiciach. Tešiť sa môžete na fantastický program plný hviezd, ktorý vás vtiahne do sveta hudby a tanca.

Podľa členov Unostar Dance Studio vás čaká naozaj nezabudnuteľný zážitok.

Foto: archív Unostar Dance Studio

„Divákom predvedieme majstrovské choreografie, vrátane ikonickej show „MATRIX“, ktorá postúpila až do finále prestížnej súťaže World Of Dance v Los Angeles. Na jednom pódiu sa predstavia aj Ščamba – humorná a radostná kapela, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári a rozveselí srdce, Kapela Sám Sebou – autentický hudobný zážitok, ktorý sa dotkne vašej duše, Mafia Corner – spevák a hudobník, ktorého tanečné rytmy vás roztancujú až do poslednej minúty a tanečníci KONJA (Konzervatória Jozefa Adamoviča) spolu s huslistom Silvayom Gabi, ktorého talent a vášeň pre hudbu vás očarí,” dozvedeli sme sa od S. Stružákovej z Unostar-u.

Foto: archív Unostar Dance Studio

História a najväčšie úspechy

Zakladateľkou Unostar Dance Studia je Andrea Hybbenová, ktorá svojou vášňou pre tanec a neúnavnou prácou vybudovala prestížnu tanečnú školu. Získala ocenenia za najlepšie choreografie aj v zahraničí. Najväčším úspechom je postup do finále v Los Angeles a titul Majstra sveta s choreografiou „MATRIX“.

Foto: archív Unostar Dance Studio

“Začiatky boli ťažké, hľadanie vlastného štýlu a neustály posun vpred boli neoddeliteľnou súčasťou našej cesty. Čas rýchlo letí a je neuveriteľné, že ubehlo už 25 rokov. Pred pár dňami sme vyhrali titul majstra Slovenska a to hneď trikrát! Tento úspech dosiahli aj naše deti, čo bol krásny zážitok plný emócií. Slzy šťastia našich malých tanečníkov nám pripomenuli, že aj keď je to niekedy práca veľmi náročná, všetka námaha stojí za to,” vyznala sa zakladateľka. Medzi veľké úspechy Unostar Dance Studia tiež patrí titul Majstri sveta roku 2018 s choreografiou Harry Potter v street dance show. “Dostali sme plný počet bodov od všetkých porotcov na Majstrovstvách sveta.”


Foto: archív Unostar Dance Studio

Unostar Dance Studio sa špecializuje na hip-hop a street dance show. Cieľom je vkladať do každej choreografie zmysel, hĺbku a hlavne lásku.

“Ďakujeme všetkým, ktorí boli súčasťou našej cesty – našim tanečníkom, inštruktorom, rodičom a podporovateľom. Bez vás by Unostar Dance Studio nebolo tým, čím je dnes. Tešíme sa na ďalšie roky plné tanca, smiechu a spoločných úspechov,” dodala A. Hybbenová.

Zdroj: archív Unostar Dance Studio

Pridajte komentár