EAST MAG
pre zdravie ženy

Zdravie ženy. Neplodnosť. Tabu, ktoré treba prekonať

O zdraví sa toho už popísalo aj povedalo dosť. Každý by však mal začať sám od seba a zhodnotiť, či má dostatok informácií, chodí na preventívne prehliadky a či vôbec vie, aká je jeho krvná skupina. Vďaka jedinečnej konferencii PRE ZDRAVIE ŽENY sa to dozvie každý záujemca.

Dosť bolo nudných stretnutí, dlhých rečí a teórie. Konferencia PRE ZDRAVIE ŽENY chce ukázať praktickú stránku zdravia. Uskutoční sa 26. októbra 2019 v Košiciach.

REKLAMA

Chce ženy motivovať k tomu, aby sa zamerali na prevenciu a konečne mysleli aj na seba. Chce, aby sa o seba zaujímali a venovali svojmu telu pozornosť, akú si zaslúži. Chce, aby sa umelé oplodnenie prestalo mystifikovať a z tabu sa zmenilo na tému, ktorá je dôležitá.

Interaktívna podoba konferencie

Konferencia PRE ZDRAVIE ŽENY bude udalosť, z ktorej sa návštevníci vrátia domov obohatení o nové informácie aj zrelaxovaní vďaka cvičeniu a času, ktorý venujú sami sebe. Veríme, že odchádzať budú aj šťastnejší,“ povedala zakladateľka portálu Akčné ženy Martina Novotná.

Podľa jej slov pôjde o interaktívne stretnutie, z ktorého sa ženám nebude chcieť odísť.  

Budeme cvičiť, variť, dozvieme sa veľa praktických informácií o zdraví, prevencii, tehotenstve aj materstve. Zdravie je to najdôležitejšie, čo v živote máme. Keď sme zdravé, dokážeme všetko. Nájdite si čas pre seba a nechajte sa akčne informovať o zdraví vďaka celistvému prístupu lekárov a expertov, ktorí sú špičkou vo svojom obore,“ dodala Novotná.

Konferencia PRE ZDRAVIE ŽENY je určená všetkým ženám, mamám a dcéram, no rovnako aj mužom, ktorí majú záujem a proaktívny prístup k prevencii. Hlavný program pozostáva z prednášok a diskusií odborníkov a lekárov. Venovať sa bude aj tabuizovanej téme neplodnosti, možnosti jej liečby či tehotenstvu. Sprievodný program vyplnia workshopy a odborné lekárske vyšetrenia. K dispozícii budú lekári na individuálne konzultácie a testy zamerané na prevenciu. Od rána bude možné aj darovať krv.

Návštevníci sa môžu tešiť na cvičenie, ochutnávky, masáže, množstvo informácií na tému zdravia, prevencie a starostlivosti o seba. Večer sa zakončíme inšpiráciou a hudobnou hostkou. „Prevedieme vás celým spektrom od hlavy a mentálneho nastavenia až po končeky prstov na nohách,“ opísala blížiacu sa celodennú konferenciu Martina Novotná.

Celý program ako aj postupne doplnené informácie o odborníkoch nájdete na facebookovej stránke  Pre zdravie ženy.

tlačová správa

Pridajte komentár