Tretí ročník úspešnej VSE unIT Conference, ktorá spája IT a biznis na medzinárodnej úrovni, bude prebiehať počas troch popoludní a to od 9. do 11. júna 2020 vo virtuálnej podobe. Program je rozmanitý a je vhodný nielen pre ľudí pracujúcich v IT sektore. Práve naopak, registrovať sa môže každý a navyše bezplatne.
Medzi hlavné ciele konferencie patrí vytvorenie priestoru pre prezentovanie aktuálnych tém, možnosť otvorenej diskusie o potrebách a výzvach IT a biznis komunity.
„V neposlednom rade chceme verejnosti ukázať ako Slovensko spolupracuje so zahraničnými a domácimi spoločnosťami na inovatívnych smart riešeniach v rôznych pracovných oblastiach,“ dodáva Andrea Danihelová, hovorkyňa spoločnosti VSE Holding a.s. a organizátorka konferencie.
Prečo by ste sa mali zúčastniť VSE unIT Conference?

Nepotrebujete nikam chodiť, práve naopak. Slovenskí a zahraniční spíkri prídu k vám domov. Stačí internet, čas a záujem počúvať inovatívne prednášky spracované modernou a lákavou formou.
Event stihnete popri pracovných povinnostiach. Organizátori mysleli totiž aj na to – program konferencie je rozdený na 3 popoludnia. Utorok, streda a štvrtok začína vždy o 15.00 hod. a končí o 17.20 hod.
Vypočuť si môžete zahraničných i lokálnych odborníkov. Na konferencii nebudú chýbať ani známe tváre zo Skupiny VSE Holding.
Košice sú svetové, preto budú hlavné prednášky v angličtine. Všetky panelové diskusie budú v slovenčine. Jednoducho, každý si príde na svoje.
Nepotrebujete si kupovať lístky a miestenky. Registrácia a prístup na všetky prednášky a panelové diskusie sú bezplatné. Registráciu je však nutné vykonať vopred pre prístupové inštrukcie.
Program VSE unIT Conference
Program konferencie a uvádzanie spíkrov bude po celý čas zastrešovať moderátor Ján Gordulič. Konferencia bude rozdelená do troch blokov, každému je venované jedno popoludnie. Celkovo si budete môcť vypočuť 6 hlavných prednášok a 3 panelové diskusie.

Event začína v utorok 9. júna o 15.00 hod. prednáškou Dr. Jima Walsha z GlobalLogic, ktorý priblíži transformáciu sveta spôsobenú pandémiou Covid-19. Nasledovať bude Peter Nagy z Games Farm, ktorý opíše, aký dopad má pandémia na vývoj hier. Prvý deň ukončí panelová diskusia o digitalizácii spoločností.














Pridajte komentár