EAST MAG
vse unit konferencia

VSE unIT konferencia v júni po štvrtýkrát

Spoločnosť Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) organizuje online VSE unIT konferenciu aj v tomto roku. Počas 8. a 9. júna 2021 ponúkne verejnosti už po štvrtýkrát možnosť nazrieť do aktuálnych tém IT sveta, energetiky a smart riešení, bez ktorých sa nezaobíde žiadny sektor u nás ani v zahraničí. Konferencia je jedinečná nielen spájaním IT s rôznymi odvetviami, ale je tým, že je jediná svojho druhu na východnom Slovensku.

Košice sú inovatívnym IT dejiskom na európskej úrovni, máme sa čím chváliť a prezentovať. Cieľom konferencie VSE unIT je vytvoriť priestor pre prezentovanie aktuálnych tém IT a biznisu. Pridanú hodnotu má aj unikátna kombinácia lokálnych a zahraničných odborníkov, ktorí odzrkadľujú potrebu spolupráce vo svetovom inovovaní.

Hybridná forma eventu

Verejnosť sa môže tešiť aj na významného zahraničného spíkra, ktorého meno nateraz neprezradíme. Vo VSE Holding veríme, že konferencia otvorí dvere verejnému záujmu o IT vývoj v rôznych oblastiach. Program bude rozmanitý a je vhodný nielen pre ľudí pracujúcich v IT sektore, práve naopak, registrovať sa bude môcť každý a navyše bezplatne. O otvorení registrácie budeme včas informovať.

Tento rok bude konferencia prebiehať v tzv. hybridnom formáte, tak, aby boli splnené všetky aktuálne protipandemické opatrenia. VSE unIT bude vysielaná online z už tradičných priestorov košickej Kunsthalle, kde bude situovaný organizační tím a spíkri. O možnosti účasti verejného publika budeme informovať pred podujatím na základe aktuálnej epidemickej situácie.

Konferencia má otvorené dvere aj pre všetky médiá, odprezentujme spoločne Košice, Slovensko a zahraničie ako neoddeliteľných partnerov v riešeniach moderného sveta.

Obzrite sa za minulými ročníkmi – online verziou v roku 2020 aj offline eventom v roku 2019.

Pridajte komentár