EAST MAG
Milan Kolcun
Zdroj: Shutterstock Fotka: archív Milan Kolcun

Moje TOP aplikácie #25 Milan Kolcun

Obsah svojho telefónu nám v rámci rubriky Moje TOP aplikácie priblížil Milan Kolcun.

Hoci dáva najznámejší turistický sprievodca na Slovensku prednosť bicyklu pred autom a sám priznáva, že nie je dvakrát technicky zdatný, nejaké aplikácie v mobile predsa len využíva. Som s nimi maximálne spokojný a uľahčujú mi život, vraví Milan Kolcun.

Obľubuje bezhotovostné platby

Všetko platím cez Internet banking. Hoci už nie som celkom najmladšia generácia, nemám z toho obavy. To by sa už potom človek musel báť všetkého. Využívam aj Google Pay a som nadšený z toho, že mi pri platení stačí mobil a nemusím vyťahovať kartu.

Bez reklamy by to nešlo, nemá si však problém vystreliť ani sám zo seba

Fičím na InstagrameFacebooku, som aktívny na sociálnych sieťach, Život ma naučil. Celkom ma to aj baví. Robím všetko možné, aj storíčka, v ktorých si zo seba rád robím srandu. Lebo život je o tom. Prostredníctvom toho si robím reklamu na svoje tolkšou GlosatorsKE i Bez šepkára, ako aj na Potulky či najnovšie na svoju knihu Košice na každý deň.

Nepamätá si, kedy naposledy išiel taxíkom

Bolt mám nainštalovaný, ale nikdy som si takto taxík neobjednal. Asi preto, že nechodievam taxíkmi. Všade chodím na bicykli. Ani jedlo som si takto ešte neobjednával, radšej sa najem osobne v reštike. Treba chodiť medzi ľudí. Človeku tak oveľa viac chutí.

Žije pesničkami

Mal som na skúšobnú dobu nainštalovaný Spotify, ale nevyužíval som to. Nejako som sa na to nenamotal. Fičím však na Youtube, mám dokonca aj svoj kanál.Hlavne si však rád púšťam pesničky.

Zbožňuje svoj prešpekulovaný diár

Google kalendár je fakticky múdry kalendár. Keď si čokoľvek objednám cez booking.com, ono sa mi to tam objaví, aj letenky mi to tam ukazuje. Prešpekulovaný diár to je. Ako osobná asistentka, len nemá prsia.


Milan Kolcun

  • sprievodca po Košiciach v angličtine, ruštine, španielčine a slovenčine a zakladateľ obľúbených Potuliek mestom Košice
  • moderátor vlastnej talkshow BEZ ŠEPKÁRA na Malej scéne Štátneho divadla v Košiciach a talkshow GlosatorsKE v Kulturparku
  • autor 16 knižiek
  • je moderátor, redaktor, spisovateľ, pedagóg, sprievodca, propagátor jazdy na bicykli

V rubrike Moje TOP aplikácie tentoraz hostil košický sprievodca Milan Kolcun. Nájdete v nej tipy na aplikácie od ďalších známych osobností z rôznych sfér. Prečítajte si, aké sú TOP aplikácie marketéra Radovana Greža, ktorý má na svedomí reklamu pre Dedoles, či Šimona Šicka z Pixel Federation..

Pridajte komentár