EAST MAG
tyzden_manzelstva_
Zdroj: archív Mesta Košice

Do divadla za polovičné vstupné? Manželia budúci týždeň áno

Od pondelka 12. februára do nedele 18. februára 2024 sa na Slovensku uskutoční Národný týždeň manželstva (NTM), podujatie zamerané na posilnenie manželských vzťahov a vyzdvihnutie inštitútu manželstva. Zosobášené páry čaká v Košiciach viacero výhod.

V spolupráci s OZ Národný týždeň manželstva, Národným divadlom Košice a Kinom Úsmev pripravilo mesto Košice pre košické manželské páry sprievodné aktivity kultúrneho charakteru. Počas NTM, teda v dňoch 12. – 18. februára 2024, budú mať vstup na akékoľvek divadelné predstavenie so zľavou 50 %, resp. dostanú dva lístky za cenu jedného. Kino Úsmev ponúka manželským párom vstupenky na všetky premietania, ktoré sa uskutočnia v NTM, zdarma.

Podmienkou využitia akcie je preukázať sa v pokladni pri kúpe lístkov do divadla či kina sobášnym listom (originál/kópia/elektronicky). Cieľom tejto akcie je podporiť činnosť košických kultúrnych inštitúcií a manželským párom poskytnúť jedinečnú príležitosť stráviť spolu príjemný bezstarostný čas. Ponuka platí pri kúpe vstupeniek na predstavenia a premietania v danom týždni (12. – 18. 2. 2024). V pokladniach Národného divadla Košice a Kina Úsmev budú lístky pre manželské páry k dispozícii už od štvrtka 8. februára.

Informácie o programe počas NTM nájdete na webových stránkach sdke.sk a kinousmev.sk.

Podeľte sa o svoj príbeh

Oslávili ste už zlatú svadbu, ste teda spolu viac ako 50 rokov a máte trvalý pobyt v Košiciach? Alebo takýto pár poznáte? Dajte nám o vašom príbehu lásky vedieť. Vedenie mesta Košice najdlhšie zosobášený pár ocení. Svoje tipy môžete posielať elektronicky do 16. februára 2024 na e-mailovú adresu vskratke@kosice.sk. Alebo vhodiť v uzavretej obálke do označenej schránky na hlavnej vrátnici Magistrátu mesta Košice do 16. februára do 14.00 h.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

tlačová správa

Pridajte komentár