EAST MAG
Zdroj: Shutterstock

Kabelky a zlaté prstene v štýle manažérky 2024

Kancelársky formát práce sa vracia. Dámy manažérky a top manažérky si pozorne preštudujú katalógy módnych časopisov, do práce si vyberajú ležérny a biznis look. Ktoré zlaté prstene a kabelky by mali byť súčasťou outfitu sezóny 2024?

Zlaté šperky sú opäť v móde

Bižutéria a šperky v boho štýle z polodrahokamov si radšej nechajte na dovolenku v prímorskom letovisku. Veľkolepý obchodný imidž v roku 2024, podnikateľky zdôrazňujú zlaté šperky: jasný znak finančného blahobytu a vkusu potenciálneho obchodného partnera.

Zdroj: fortuna-aurum.sk
Zdroj: fortuna-aurum.sk

Aké zlaté prstene sú vhodné na imidž špičkového právnika, finančníka alebo majiteľa priemyselnej spoločnosti:

• skutočný rodinný stav preukazujú zlaté snubné prstene darované pri zásnubách alebo v deň svadby;

• okrem snubného prsteňa je prípustné nosiť 1 – 2 prstene alebo prstene v lakonickom štýle;

• dajte prednosť šperkom z trendových zliatin žltého a bieleho zlata;

• formát prsteňa – úzky s elegantným gravírovaním alebo reliéfnym vzorom.

Aspoň jeden zlatý prsteň v kancelárskom vzhľade – 2024 je zdobený drahým kameňom: diamant, moissanit, zafír, topás. Dôležitý je kvalitný výbrus, okraje kameňa odrážajú svetlo aj pri slabom osvetlení.

Zlaté prstene nie sú len ozdobou. Ide o aktívum s konštantnou kapitalizáciou, cena zlata rýchlo rastie. Potenciálny klient alebo obchodný partner ocení pragmatizmus a vkus obchodnej dámy, ak sa jej na ruke leskne módny zlatý prsteň.

Zdroj: bellakabelky.sk
Zdroj: bellakabelky.sk

Kabelky v jednom vzhľade

Hlavné príslušenstvo podnikateľky odráža jej postavenie, prispôsobuje sa rôznym udalostiam v rušnom pracovnom programe. Oplatí sa vziať kabelky: priestranné, s vnútorným organizérom, s optimálnou dĺžkou rúčok. Je dôležité, aby mala biznis kabelka pevné, široké dno: počas rokovaní alebo prezentácií ženy odkladajú kabelky na zem.

V roku 20224 sú opäť aktuálne dve kabelky v jednom vzhľade. Táto možnosť je vhodná najmä pre dámy, ktoré samy šoférujú alebo musia tráviť veľa času obchodnými rokovaniami. Farba sa môže líšiť, štruktúra a kovanie sú v rovnakom štýle.

Hlavná kabelka obsahuje dokumenty, tablet, kozmetiku, hygienické potreby a lieky. Kompaktná crossbody kabelka na dlhom popruhu (na večerné looky nechávame spojku) je prispôsobená veľkosti smartfónu, peňaženky, doplnená o držiak na vizitky a klubové karty.

Štýlový biznis look bude maximálne harmonický, ak bude odtieň zlatých šperkov a doplnkov kabelky identický.

Pridajte komentár