EAST MAG
3D tlač

Prečo je 3D tlač tak trendy?

V posledných rokoch nastal rapídny nárast záujmu o 3D tlač a 3D tlačiarne. Môžeme to vidieť v širokej ponuke 3D tlačiarní, z ktorých si vieme vybrať v špecializovaných obchodoch. Existujú hobby tlačiarne za pár eur ale aj tlačiarne za niekoľko miliónov. Ak vás zaujíma, prečo sú medzi nimi také priepastné rozdiely, pripojte sa na online webinár – 3D tlač v roku 2021, ktorý bude vo štvrtok 29. apríla o 18:00 hod. 

3D tlač a jej budúcnosť

Jozef Orenič sa zameria aj na tlač domov či už na Zemi, Mesiaci alebo dokonca na Marse. Vyzdieľa svoj pohľad na 3D tlač v roku 2021 a jej budúcnosť. A neposlednom rade zodpovie na tieto otázky:

REKLAMA
  • Prečo je 3D tlač v posledných rokoch na vzostupe a tak trendy?
  • Prečo je pri tlačiarňach tak priepastný cenový rozdiel?
  • A má vôbec zmysel používať túto tlač v profi sfére?

Podujatie je bezplatné, je však potrebná registrácia. 

Jozef Orenič

  • Jozef pracuje v GlobalLogic Slovakia už zopár rokov
  • Jeho hlavnou náplňou práce je vývoj webových aplikácií so zameraním na frontend (Angular, React a pod.)
  • Popri tom sa ale venuje aj ???????̌??́?? ????? – ?? ????̌?
  • Sleduje trendy v tlači, či už v amatérskej alebo profesionálnej rovine, a zároveň vlastní 3D tlačiarne, s ktorými vyrába prototypy robotov a RC modelov či pomôcky do domácnosti.

Spoznajte GlobalLogic Slovakia – prečítajte si o skúsenosti z virtuálneho teambuildingu jej zamestnancov alebo o korporátnom vzdelávaní v spoločnosti.

GlobalLogic Slovakia

GlobalLogic, líder v oblasti digitálneho inžinierstva a súčasť a Hitachi Group Company, pomáha zákazníkom na celom svete navrhovať a prinášať inovatívne produkty, platformy a najnovšie digitálne vymoženosti. Na Slovensku má GlobalLogic centrálu v Košiciach a pôsobí aj v Banskej Bystrici a v Žiline.

Pridajte komentár