fbpx
EAST MAG
Piano Best Covers

Piano Best Covers sa vracia do Košíc

Projekt Piano Best Covers sa vracia na pódium Domu umenia v Košiciach. Prevedie divákov do kúzelného sveta, v ktorom sa zvuk klavíra a saxofónu spája v harmónii živých a emocionálnych hudobných skladieb posledných desaťročí.

V sále Domu umenia v Košiciach vás však čaká nezabudnuteľný romantický koncert, na ktorom zaznejú najznámejšie melódie od hudobných gigantov.

Môžete sa tešiť na Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N’Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Iron Maiden, Coldplay, Led Zeppelin, Pink Floyd, Aerosmith, Hans Zimmer,  Michael Jackson, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem a mnohí ďalší hudobní legendy.

Organizátori si pre návštevníkov pripravili špeciálny program “Piano & Sax”. Ohromí vás autorskými aranžmánmi na klavíri a zjemneným a lyrickým zvukom safofónu. Pripravte sa na úžasnú hudobnú odyseu, pretože sa objavia aj hity svetovej hudby, ktoré dobyli srdcia miliónov ľudí po celom svete.

Nezabudnuteľná cesta hudbou

Piano Best Covers je nezabudnuteľná cesta cez časy a žánre, prinášajúca radosť a obdiv každému poslucháčovi.

Sólistom koncertu bude známy poľský klavirista Lukash Shubski, víťaz medzinárodných súťaží v Londýne, Taliansku, Berlíne a Slovinsku. Vystúpil na koncerte Coldplay na Národnom štadióne vo Varšave. Ale aj na koncerte  Guns N’Roses v Gdansku; na koncerte  Depeche Mode vo Varšave; v Hale Koszyki vo Varšave; v Sky Tower vo Vroclave; a  rockových koncertoch so Sliezskou filharmóniou.  Na koncerte ho bude sprevádzať poľský saxofonista Kacper Gwiazda.

Koncerty Piano Best Covers v roku 2023 sa uskutočnili na pódiách filharmónie v Českej republike, Poľsku, a v Dubaji. Nezmeškajte príležitosť stať sa súčasťou tohto hudobného večera.

Koncert sa uskutoční 23. septembra v Dome umenia v Košiciach, začiatok o 19.00 hod.
Koncert trvá 85 minút bez prestávky

Vstupenky si môžete zakúpiť na https://www.ticketportal.sk/event/Piano-Best-Covers

tlačová správa

Pridajte komentár