EAST MAG
banner-v-kosiciach-to-zije
Foto-koláž: L. Bollová

V Košiciach to žije – prinášame program od 4. do 10. decembra

Chcete sa v najbližšom období vybrať za kultúrou, umením či športom? Nech sa páči, naše tipy.

ŠTVRTOK 4. januára

Divadlo Tandem dnes o 19:00 hod. uvedie komediálne predstavenie Ako dostať dieťa z domu. V Historickej radnici si môžete vychutnať príbeh o osamelej vdove v najlepších rokoch, ktorá natrafí na svoju pravú lásku a začína sa jej opäť najkrajšie obdobie života. Problémom je syn Marko, ktorý ešte neprekonal smrť svojho otca. ,,Mám mu to povedať alebo nie? Už viem! Skúsim jednoducho to dieťa dostať z domu.”

REKLAMA

SOBOTA 6. januára

Novoročné koncerty majú vždy svoje čaro a ak ide o Kandráčovcov, o to väčšie. Koncert obľúbenej kapely stihnete dnes o 17:00 hod. v Historickej radnici.

Zdroj: archív organizátora

Na Novoročný koncert dnes pozýva aj Štátna filharmónia Košice. Uskutoční sa v Dome umenia o 19:00 hod. Diriguje Rastislav Štúr.

NEDEĽA 7. januára

Skupina IMT SMILE sa dnes o 19:00 hod. predstaví v Steel Aréne Košice spolu s KALIM a Laci Strikeom + SDA CREW.

PONDELOK 8. januára

Koncertná verzia najúspešnejšieho hudobno – divadelného predstavenia minulého roka, ktoré videlo už viac ako 30 000 divákov, Na srdci mi hraj! je pre Košičanov pripravená v Dome umenia už dnes večer o 18:00 hod. Tentokrát odznejú počas jedného večera všetky hity z tohto predstavenia v podaní hlavného predstaviteľa Martina Gyimesiho a jeho hostí. Spolu so speváčkou Ivana Regešovou si zaspievajú známe duetá, ktoré Karol Duchoň spieval napríklad so Zdenkou Studenkovou či Evou Kostolányiovou. Druhou hostkou je vynikajúca slovenská huslistka Lucia Harvanova.

Zdroj: archív organizátora

Pridajte komentár