EAST MAG
banner-v-kosiciach-to-zije-04-1-740x416-1-1
Foto-koláž: Lenka Bollová

V Košiciach to žije – prinášame program od 28. do 31. decembra

Chcete sa v sviatočnom období vybrať za kultúrou, umením či športom? Nech sa páči, naše tipy.

ŠTVRTOK 28. decembra

Vianočné verejné korčuľovanie a akciu Hokejka a puk v Aréne Sršňov si môžete vo vianočnom období od 22.12.2023 do 7.1.2024 vychutnať každý deň! Neváhajte a príďte si zakorčuľovať alebo zahrať hokej s rodinou alebo s priateľmi. Aktuálne termíny a časy nájdete tu.

REKLAMA

PIATOK 29. decembra

Originálne hudobné vystúpenie Adissa so živou kapelou Hudba naozaj naživo je späť. Vzhľadom na úspech prvých koncertov sa tento slovenský hudobník a spevák vracia na pódia so živými nástrojmi a okrem trojhodinovej šou sa opäť môžete tešiť na množstvo špeciálnych hostí a jedinečnú atmosféru. Štart je dnes od 20:00 hod. v GES Klube.Čaká vás kombinácia modernej hudby a akustických nástrojov.

Collosseum klub vás dnes pozýva na koncert Maison Dieu [IT] mystic doom. Začiatok je o 20:00 hod.Trio tvoria Ester (spev a gitara), Mauro (spev a basgitara) a Ivan (bicie). Svoj zvuk opisujú ako tvrdý, melodický a psychedelický, texty sú písané v rôznych jazykoch ako je taliančina, angličtina a nový jazyk, ktorý Ester vytvorila.

SOBOTA 30. decembra

Heľenine oči sa dnes predstavia v Košiciach a po dlhom čase v klube. V rámci večera tiež vystúpi kapela BDHS – Blikajúci dychový hudobný systém. Nenechajte s to ujsť v Collosseum klube od 20:00 hod.

NEDEĽA 31 . decembra

Klasická Silvestrovská zábava v oldies disco štýle s najdlhšou tradíciou v Košiciach – to je Silvester Bužňa. Do rána Vás budú zabávať a hrať vám tie najväčšie hity Karola Duchoňa skupina DUCHOŇOVCI, Grimmy Dance Show, košickí DJs a ďalší hostia. Čaká vás skvelá hudba, zábavný program, bohatá tombola a chutná trojchodová večera. Podujatie začína o 19:35 v Dome umenia.

Pridajte komentár